Apartamenty
Szczawnica
Jaworki

Oryginalny góralski dom z 2 apartamentami z przepięknym widokiem na góry! Pełne wyposażenie i komfort, zapewnią ci spokój i wypoczynek. Willa położona jest na północnym stoku tuż przy wejściu do rezerwatu Biała Woda w miejscowości Szczawnica Jaworki.

Nasze apartamenty Szczawnica Jaworki

Noclegi Jaworki

Apartament 2

Apartament sześcioosobowy ma powierzchnię 100 metrów i znajduje się na parterze. Posiada TV Sat oraz Internet Wi-Fi. Łazienka wyposażona jest w prysznic, sedes, umywalkę, pralkę…

Apartament 3

Apartament sześcioosobowy ma powierzchnie 100 metrów i znajduje się na piętrze(poddasze). Posiada cztery pojedyncze łóżka oraz narożnik rozkładany w salonie, TV Sat oraz Internet Wi-Fi.…
Noclegi Szczawnica
Apartamenty Szczawnica Jaworki
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszych apartamentach, zobacz wnętrza, przekonaj się że nasze opinie w google są jak najbardziej zasłużone.

SZCZAWNICA

Miasto uzdrowiskowe położone w dolinie potoku Grajcarka będącego prawym dopływem Dunajca. Łańcuch Pienin i Beskidu Sądeckiego tworzą w Szczawnicy bardzo dobrze wpływający na zdrowie mikroklimat. Całości dopełnia pijalnia wód mineralnych gdzie do dyspozycji kuracjuszy są szczawy sodowe, jodkowe, bromkowe, wodorowęglanowe bogate w sole mineralne oraz mikroelementy.
© 2020 Willa Zawadówka