REGULAMIN WYNAJMU APARTAMENTU

 1. W celu dokonania rezerwacji konieczne jest wpłacenie zaliczki, która wynosi 30% kwoty całej rezerwacji.
 2. W przypadku niepojawienia się w dniach objętych rezerwacją w obiekcie Willa Zawadówka. Zaliczka w całości przepada.
 3. Numer konta na który należy wpłacać zaliczkę: 15 1240 1053 1111 0000 1169 5972
 4. Do korzystania z apartamentu uprawnione są osoby zgłoszone w rezerwacji. Każda dodatkowa osoba płaci za pobyt 50zł/dobę.
 5. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 a kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
 6.  Osoby niezameldowane mogą przebywać w domku w godzinach od 7.00 do 22.00.
 7. Najmujący apartament ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń domku powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
 8. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, należy ten fakt zgłosić właścicielowi domku bezpośrednio przy zakwaterowaniu w domku. W przeciwnym razie przyjmuje się, że wyposażenie było bez uszkodzeń.
 9.  Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe bezwzględnie zabronione jest:
 10. – palenie papierosów w domku- palenie grilla na tarasie
 11. Zwierzęta domowe mogą przebywać w apartamencie po wcześniejszym zgłoszeniu ich obecności. Za szkody wyrządzone przez pupila odpowiedzialność finansową ponoszą właściciele.
 12.  W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobom, które je naruszają. Osoby te zobowiązane są do niezwłocznej zapłaty za ewentualnie poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz niezwłocznego opuszczenia apartamentu.
 13.  Korzystanie z placu zabaw może odbywać się tylko pod nadzorem dorosłych, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci.

Miłego wypoczynku